Vlastnosti
» Použití
» Barvy a provedení
» Doplňky
» Instalace - montáž
» Technologie výroby
» Doporučení výrobce
» Ceník
» Foto - realizace
» Kontakty - dotazy
   

  Onduroof, s.r.o.
POUŽITÍ vlnitých bitumenových desek Onduroof
  • ideální k odlehčení krovů od 5° sklonu na bednění či latě viz. Instalace - montáž
  • hodí se na všechny typy staveb

Proč právě ONDUROOF udává nový směr ve střešních krytinách?
Jako první střešní materiál přinášejí ONDUROOF vlnité desky a tašky mnoho výhod oproti běžným střešním krytinám. ONDUROOF má mnohem delší životnost. Je to lehká krytina, kterou lze s jednoduchou manipulací použít i na stávající poškozené střechy. Ve světě se úspěšně používá déle než 40 let.

ONDUROOF - hodí se na každý dům i pro libovolný stavební styl
Materiál ONDUROOF našel v celém světě široké použití hlavně díky vysoké kvalitě a přitažlivému designu. Speciální technologie výroby řadí vlnité bitumenové desky mezi první střešní a obkladové materiály. Celková bitumenová impregnace vlnitých desek zaručuje barevnou stálost (P), pevnost, pružnost, lehkost, odolnost proti korozi, čímž předčí i kovové materiály. Práce s materiály ONDUROOF nevyžaduje žádné speciální nástroje. Jednoduše se přibíjí kladivem a řeže se pilou - netřepí se ani neláme. Díky pružnosti materiálu lze použít i na obloukové stavby. ONDUROOF dává domům nový vzhled ve svěžích barvách.
 


Onduroof lze použít i jako tašky jednoduchým rozříznutím na polovinu.
Toto použití je vidět na levé fotografi.

ONDUROOF - střešní a obkladový materiál ušetří vaše peníze
Jednoduchá manipulace vám umožňuje provést si pokládku vlastními silami. Plocha 2,5 m2 vám ušetří čas i peníze při pokládce, kdy dochází k úspoře na překryvech. uvážíme-li možnost překrytí stávající krytiny bez její demontáže a cenovou dostupnost vlnitých desek ONDUROOF, získáme ideální střechu za velmi nízkou cenu.

ONDUROOF - materiál vhodný pro všechny typy průmyslových a zemědělských budov.
Vlastnosti desek umožňují široké použití i v náročných podmínkách jako jsou stavby továren a skladů, výrobní i sportovní haly a veškeré hospodářské stavby.
ONDUROOF PREMIUM desky a hlavně tašky (správně rozpůlená deska) nacházejí své uplatnění při výstavbách a opravách rodinných domů.

ONDUROOF - nejsilnější bitumenová deska na trhu - 3,4 mm
Odolává lépe povětrnostním vlivům a rozmarům přírody. Tlumí hluk bubnování deště, v zimě hřeje a v létě chladí = ideální na farmy, stáje, seníky a skladové prostory i pro zastřešení vozového parku zemědělských strojů.
Tvorba www stránek